gyerekfogászat

Gyermekfogászat állás – Hungarodental

Budai prémium gyermekfogászat gyermekfogorvos kollégát keres. Az állás elérhető teljes munkaidőben vagy részmunkaidőben megbeszélés alapján.

Az ideális jelöltnek rendelkeznie kell legalább egy éves bizonyított tapasztalattal a gyermekfogászati területen. Emellett kiemelkedő empátia és türelem szükséges.

Amit kínálunk:

  • családias légkör, barátságos csapat
  • versenyképes fizetés
  • kellemes munkakörnyezet
  • rugalmas időbeosztás
  • másodállásban is végezhető
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • kétszékes rendelő
  • 3D Cone Beam CT-vel és panoráma röntgen

Amennyiben szeretne olyan fogorvosi rendelőben dolgozni, mely dinamikusan fejlődik és hosszú távú stabilitást biztosít, akkor jelentkezzen a office@hungarodental.hu címen vagy telefonon +36 30950 3107-as telefonszámon.

    Leginkább jellemző porblémám:

    Szép mosolyFogfájásAltatásImplantációFogszabályozásDentalhigiéniaRégi ügyfélGyerekfogászat